SSI OWD - OPEN WATER DIVER - Začínající potápěč

Kurz Open Water Diver je určen pro ty, které zajímá dění v podvodním světě. S potápěčským přístrojem budete mít spoustu času si život pod hladinou dobře prohlédnout a prozkoumat. Po absovování kurzu budete zvládat základní teorii, bezpečné potápění a jeho zásady včetně technik pro poskytnuní první pomoci.

V našem centru je prioritou kvalita kurzu a individuální přístup, proto maximální počet účastníků v jednom termínu jsou 4 osoby. Pro větší skupinu jsme schopni zajistit vyjímečně kurz do max. počtu 8 osob. Jde nám především o kvalitu!!!

Pro náročné klienty nabízíme variantu OWD-VIP kurz.

Teorie je rozdělena do 3 částí, kdy každá teoretická část probíhá v našem centru a trvá cca 2,5 hodiny.

Nasledují první ponory v bazénu, při kterých budete uplatňovat své čerstvě nabyté teoretické znalosti a zároveň si procvičíte potápěčské techniky a dovednosti.  V bazénu se  nacvičují všechny dovednosti, které budoucí potápěč může potřebovat. Hlavním kritériem pro úspěšné zvládnutí je správné a bezpečné provedení požadovaných cviků. Tato cvičení se odehrávají pod přímým dohledem instruktora.

Ponory ve volné vodě zakončují základní výcvik potápěče. Umožňují aplikovat a prohloubit  vědomosti a dovednosti ve skutečném potápěčském prostředí pod dohledem instruktora. Po úspěšném absolvování minimálně 4 ponorů na otevřené vodě výcvik končí a z Vás se stávají samostatní potápěči.

Dokončení kurzu  zajišťujeme dle dohody buď v českých nebo německých lomech, rakouských jezerech nebo na lokalitách v Chorvatsku, Egyptě případně jiných destinacích. Záleží jen na Vás, kde se chcete potápět a podle toho si místo a způsob zakončení kurzu vybrat.

V ceně je kompletní program výuky jak na učebně, tak i na bazénu či otevřené vodě. Moderní digitální výukové materiály včetně certifikace. Kompletní zapůjčení potápěčské techniky po dobu kurzu včetně masky šnorchlu a ploutví. ponory na otevřené vodě. Loogbook.
V ceně nejsou náklady na dopravu na a z bazénu, na a z ponorů na otevřené vodě. Náklady na možné ubytování, jídlo a pití. Při potápění mimo území ČR náklady na foukání láhví.Kurz OWD se skládá z těchto částí:

Teoretická příprava

Seznámíte se s informacemi a dovednostmi, které musí každý potápěč znát před tím než poprvé nahlédne pod hladinu s dýchacím přístrojem. Před samotným začátkem kurzu Vám instruktor předá studijní materiál, ve kterém naleznete přihlášku do kurzu, učebnici, log book a malou pozornost od SSI.

S instruktorem se domluvíte na výuce dle vašich časových možností a on s Vámi projde všech šest kapitol Vaší učebnice. Udělá Vám přednášku doprovázenou praktickou ukázkou každého bodu kurzu a powerpointovou prezentací. Společně také projdete správné odpovědi testových otázek, aby Vás při závěrečném testu, který musíte zvládnout po dokončení teoretických lekcí,  nic nepřekvapilo.

Praktická cvičení v bazénu

Po úspěšném zakončení teoretické přípravy Vás čekají ponory v uzavřené vodě. Poprvé uplatníte, to co jste se doposud naučili.  Pod přímým dohledem instruktora a divecona ( profesionálně vycvičený asistent instruktora) se budete připravovat na to, stát se dobrými potápěči.

Zakončení v otevřené vodě

Společně s Vaším instruktorem jste zvládli teorie a přípravu v bazénu, proto nyní může začít opravdové dobrodružství! Čekají vás první okamžiky ve světě vodního království, světě ticha, klidu a pohody. Během pěti lekcí v otevřené vodě si ověříte získané dovednosti a znalosti.

Po úspěšném zakončení kurzu obdržíte certifikaci SSI, která Vás bude opravňovat k potápění do 18 metrů ve všech vodách na světě!

Budete-li chtít nahlédnout hlouběji a rozšířit své potapěčské dovednosti, rádi Vás přivítáme ve specializačních kurzech pro pokročilé potápěče

Cena kurzu OPEN WATER DIVER:  8690,- Kč

V ceně je zahrnuto vše, coje potřeba k úspěšnému zakončení kurzu, včetně ponorů ve volné vodě !!!

Přihlašovací formulář najdete zde:  Prihlaska-do-kurzu-dcmanta


VIP Kurz Open Water Diver je určen pro zákazníky kteří potřebují nebo chtějí individuální přístup.
 

Tuto variantu kurzu je také možné použít pro hendikepované osoby.

Teoretická příprava, praktické cviky v bazénu i ponory ve volné vodě mají stejný obsah jako při klasickém OWD.

Hlavní rozdíl je v individuálním přístupu ke studentovi. Více času na cvičení, trening i volné potápění.

Pouze Vy a Instruktor.

Cena kurzu OPEN WATER DIVER - VIP: 14. 990,- Kč 

Novinky

www.dcmanta.cz