SSI AOWD Advanced Open Water Diver - Pokročilý potápěč

Pro koho je tento kurz určen:
Kurz je určen všem certifikovaným OWD potápěčům, které potápění zaujalo a chtějí postoupit dál.

Je to kurz, kde se výrazně zdokonalíte v potápěčských dovednostech a  který zásadně rozšíří Vaše zkušenosti v oblastech jako potápění do hloubek, potápění v noci a za snížené viditelnosti, podvodní navigace, vrakové potápění, potápění v suchém obleku, pod ledem a dalších.
Tato kvalifikace Vás opravňuje k potápění do maximální hloubky 39 metrů.

Aowd-c-card

Naučili jste se potápět a nyní se již bez větších problémů potápíte do hloubky 18 metrů?
Máte už za sebou  25 ponorů v otevřené vodě a láká Vás zažít něco nového a zkusit něco neznámého?

 

 

Právě Vám se tato certifikace přímo nabízí !

Noční ponory Vám odhalí živočichy, které ve dne neuvidíte. K Vrakovému potápění v Chorvatsku nebo v Rudém moři se nabízí současně i potápění do hloubky, kde budete mít možnost obdivovat zašlou slávu potopených lodí z dávné i blízké minulosti. Dobrá znalost navigace a orientace pod vodou Vám pomůže najít vždy správnou cestu zpět.

V naší škole pod hlavičkou SSI  máme takováto pravidla:

Zvolte si čtyři specializace.  Jako nosný prvek této kvalifikace  doporučujeme: Hloubkové, Noční a Navigační ponory, které považujeme za nezbytné.
K těmto  specializacím je velmi dobré přidat například Vrakovou specializaci. Takto vybaveni můžete vstoupit na cestu objevování podvodní říše až ke hranici maximálních limitů rekreačního potápění.

Začátek KONÁNÍ KURZU

KDYKOLI – Záleží jen na domluvě


Učební pomůcky pro teorii a praktický výcvik

Veškeré materiály pro teoretickou výuku jsou v ceně kurzu. Předpokládáme, že pro praktický výcvik mají potápěči svou vlastní výstroj a výzbroj. Komu bude chybět nějaká část výstroje, v rámci kurzu zapůjčíme ZDARMA !

Po úspěšném dokončení kurzu dostanete certifikační kartu SSI, platnou po celém světě.

 Kromě certifikačních plastových karet  ke každé z nich, dostanete navíc zdarma kartičku pokročilého potápěče  ADVANCE OPEN WATER DIVER, která Vás bude opravňovat k běžnému potápění do hloubky 39 metrů a k zvoleným specializačním ponorům.


Novinky

www.dcmanta.cz