2017 EGYPT - MARSA NAKARI

Marsa-nakati

TERMÍN : 14. - 21.5.2017

CENA od : 23.990 Kč/osoba                                

     

pro nepotápěče od : 17.790  Kč/osoba

 

Přihláška a úhrada zálohy ve výši 12.000 Kč nejpozději do 10.března 2017.

Přihláška ke stažení ZDE :

Prihlaska-na-zajezd-dc-manta-marsa-nakari

Přihlášku si stáhněte do počítače (je ve formátu .pdf) vyplňte ji a zašlete ji zpět e-mailem na info@dcmanta.cz
Pak vyčkejte na zaslání potvrzené přihlášky ze strany Diving clubu Manta s.r.o.

Cena zahrnuje:

letenku Praha/Marsa Alam a zpět
  (včetně poplatků a tax) a zavazadlo 23 kg

• transfer z/na letiště Marsa Alam/Nakari
• ubytování kategorie Tent dbl
• 7 nocí s plnou penzí, včetně All inclusive nealko nápojů
5-denní potápěčský balíček unlimited house reef

Stravování
Formou plné penze, snídaně, oběd, večeře a lehká svačinka v odpoledních hodinách jsou podávány v otevřené restauraci s výhledem na moře.

Cena nezahrnuje
Egyptské vízum 25,-USD, poplatek 7 Euro baric komora, příplatky za potápěčské služby nad rámec předplaceného balíčku, fakultativní výlety, cestovní a potápěčské pojištění.

Nabízíme cestovní připojištění s pojištěním storna zájedu za cenu 314 Kč/osoba/pobyt u Allianz pojišťovny.
(Pojistné krytí zahrnuje přístrojové potápění do hl. 40 m)

Lokalita Marsa Nakari - nabízí neomezené potápění na domácím reefu, možnost potápění bez průvodce v čase podle vlastní volby. Je vhodná pro potápěče, kteří vyhledávají klidnější a méně navštěvovaná místa a vysoký servis za výhodnou cenu. Nádherný domácí reef se nachází přímo před základnou a poskytuje domov stovkám druhů ryb a množství měkkých i tvrdých korálů. Zátoka Nakari je mělká, začíná v hloubkách 1 až 10 metrů a postupně se svažuje, až nakonec dosahuje u vnějšího okraje 40-50 m hloubky.
Na vzdálenější lokality se vyjíždí člunem. Výhodou je  krátka vzdálenost od vyhlášených lokalit Elphinstone Reef, Dolphin House (Samadai Reef), Abu Dabbab atd.
Zde je možné samozřejmě dokončit i kurz OWD, AOWD i Nitrox.

Ubytování  - k dispozici je široký výběr typů ubytování od jednoduchých stanů až po kamenné luxusní bungalovy.

Tent – výhodná cena, jednoduchý menší stan, dvě oddělené postele, osvětlení, el. zásuvka, společné sociálním zařízení.  (Ručníky nejsou k dispozici, nutné přinést si vlastní)

TentNakari-tent-1_c3f84_lg

Příplatek za ubytování vyšší kategorie za 1 osobu:

Royal Tent nebo HUT příplatek 1.000 Kč/os

prostorný a pohodlný stan vybavený královskou postelí nebo dvě samostatně, ledničkou, ventilátorem a křesílky. Bydlíte přímo na pláži u moře. Královské stany jsou nejžádanější formou ubytování. Vnitřní rozměry činí 5 x 5 metrů a jsou vybaveny nábytkem, minibarem, větrákem, sedacími pytli se stolem a posezením. Prostorné a čísté společné sociálky jsou umístěné poblíž. (Ručníky nejsou k dispozici, nutné přinést si vlastní)

Royal-tentDsc_0862-crop_63880_lg-royal-tent

HUT– ideální jednoduchý kamenný domek. Dvě postele, bez vlastní koupelny a toalety. Společné sociálky jsou umístěné poblíž a jsou velmi prostorné a čísté, slouží také pro potápěče ubytované ve stanech. (Ručníky nejsou k dispozici, nutné přinést si vlastní)

HutDsc_1543-crop_8fa05_lg-hut

A/C Chalet de Lux- lednice, klimatizace, vlastní koupelna a toaleta, rychlovarná konvice. Vhodné pro ty, kteří vyžadují větší komfort bydlení. Jsou nejlepšími pokoji s výhledem na majestátní hory na jedné straně a Rudé moře na straně druhé. Dvě terasy poskytují dech beroucí výhledy. Každý pokoj má přímý výhled na moře. Deluxe Chalety měří 4x6 metrů a jsou k dispozici se dvěma oddělenými postelemi nebo s dvojlůžkem. Dále jsou vybaveny šatní skříní nočními stoly, posezením, klimatizací, minibarem, digitálním sejfem, varnou konvicí čajem a kávou. Deluxe Chalety jsou vybaveny sociálním zařízením a ručníky


Chalet standart- pokoje  s výhledem na majestátní hory na jedné straně a Rudé moře na straně druhé. Dvě terasy poskytují dech beroucí výhledy. Chalety jsou velké 4x6 metrů se dvěmi oddělenými postelemi nebo s dvojlůžkem. Dále jsou vybaveny šatní skříní nočními stoly, posezením. Chalety jsou s vlastním sociálním zařízením a ručníky (Plážové osušky je třeba mít vlastní).

Chalet   za příplatek 2.570 Kč/os,     A/C Chalet  příplatek  3.780 Kč/os

ChaletDsc_0942-crop_dbc6d_lg-deluxe-chaletDsc_1083-crop_4f2d0_lg-deluxe-chaletNakari-0004_957b5_lg-chalet


Ostatní podmínky:
Minimální počet přihlášených účastníků je 10 osob. V případě, že bude počet přihlášených nižší než je uvedený počet, Diving club Manta s.r.o. si vyhrazuje právu cestu zrušit s vrácením uhrazené zálohy či plné platby.


2017-05 EGYPT - MARSA NAKARI

Novinky

www.dcmanta.cz